Home
BB & CC Kremat
Waunt
Waunt Woke Up Like This Retushues i lëkurës

Përshkrim


Ky krem ​​zbutës primer i jep lëkurës tuaj një pamje të menjëhershme pa make-up. Tekstura e lehtë dhe e përthithur shpejt shkrihet në lëkurën tuaj për të përgatitur lëkurën tuaj me shkëlqim dhe lagështi gjatë gjithë ditës.


EFEKTI RETUSH I LEKURES

Rrëshqet menjëherë për të barazuar tonet e pabarabarta të lëkurës, për të zbutur strukturën e lëkurës dhe për t'ju dhënë një bazë të përsosur.


SHKËLQIM

Vajrat që reflektojnë dritën e kombinuar me perlat e arta dhe bronzi krijojnë një efekt të ngjashëm me pasqyrën që le të shkojë drita për të nxjerrë në pah konturet e fytyrës.


ZVOGËLON SHKËLQIMIN

Përmban një pluhur në formë unike që redukton shkëlqimin dhe mbërthen në lëkurë, duke e bërë atë një bazë perfekte.


HIDRATON


Formula luksoze është e mbushur me hidratues që mbajnë lagështi dhe Teknologji HydroSphere për të siguruar hidratim të thellë të provuar klinikisht dhe për të siguruar që shkëlqimi i lëkurës suaj të vijë nga brenda po aq sa nga jashtë.


TEKSTURA

Krem primer hibrid me shkëlqim ari që shkrihet në lëkurën tuaj pas aplikimit për të bërë një ton të përsosur të lëkurës dhe për të rritur shkëlqimin.VEGAN

Ky formulim është krijuar me përbërës të miratuar vegan dhe është i regjistruar në The Vegan Society™.


I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Ky është një produkt unikat i krijuar për të funksionuar bukur për të gjitha tonet dhe llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Kur: Në mëngjes pas hidratuesit.

Si: Aplikoni 2-3 pika në faqe, hundë dhe ballë. Lëshojeni në fytyrë dhe qafë dhe lëreni të absorbohet. Vishni siç është, ose nën make-up ose SPF.

Këshilla:Për një pamje super të shndritshme, theksoni mollëzat tuaja dhe pikat e larta me një rënie shtesë në mollëzat dhe pikat e larta të fytyrës duke përdorur një lëvizje të lehtë.
Teknologjia është një teknologji e shuarjes së lëkurës e krijuar për të mbushur lëkurën me hidratim të thellë si nga brenda ashtu edhe nga jashtë.

Veçoritë si sfungjeri i kësaj teknologjie ofrojnë hidratim të provuar klinikisht, me çlirim të ngadaltë:

  • Nga brenda: Forcon barrierën e lëkurës për të reduktuar humbjen e ujit.
  • Nga jashtë: Krijon një film fshikëz që lëshon ngadalë lagështinë për të siguruar hidratim afatgjatë dhe mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.Lisi

Lisi krenohet me veti intensive antioksidante që ndihmojnë lëkurën të përshtatet me mjedisin e saj duke e mbrojtur atë nga agresorët mjedisorë dhe dëmtimet nga radikalet e lira. Përmban gjithashtu karbohidrate për kondicionimin e lëkurës që përmirësojnë hidratimin.


#nofilter Canvas

Për një pamje të bukur pa make-up, ekspertët tanë të kujdesit për lëkurën kanë kombinuar vajra reflektues që ndihmojnë në nxjerrjen në pah të kontureve të fytyrës me pluhurat thithës të vajit që i japin lëkurës një pamje të retushuar dhe i lënë një fund holografik pa shkëlqim. Perlat shkëlqyese prej ari dhe bronzi ofrojnë një shkëlqim që reflekton dritën.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, C12-15 ALKYL BENZOATE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, MICA, PROPANEDIOL, BIS-PEG-12 DIMETHICONE, BORON NITRIDE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, LACTOCOCCUS FERMENT EXTRACT, LACTOBACILLUS/BRASSICA NIGRA SEED FERMENT EXTRACT, QUERCUS PETRAEA FRUIT EXTRACT, HYDROXYACETOPHENONE, LECITHIN, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, AMYLOPECTIN, CALCIUM LACTATE, TIN OXIDE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CI 77891, CI 77491
Waunt nuk është vetëm kujdesi i rregullt për lëkurën, por ju ofron më të mirën e kujdesit të lëkurës me përmirësime që ju japin pamje të përsosur si me make-up kur në të vërtet jeni pa make-up. Hidratues, efektet e make-up-it, mbushje dhe shkëlqim, formulime vegane dhe tekstura argëtuese transformuese, gama e Waunt do t'ju japë një përvojë unike të kujdesit për lëkurën me rezultate të përsosura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.