Home
Maskara
THE ONE
THE ONE 5-in-1 Wonder Lash XXL Maskarë

Përshkrim

Bëni të gjitha me Maskarën XXL

Jepni përsosmërisë XXL


Maksimumi i çdo qerpiku me këtë formulë të përmirësuar, me shumë përfitime në të zezën intensive. Përsosmëria e qerpikëve pa marrë parasysh gjendjen, ajo jep një vëllim dhe gjatësi jashtëzakonisht të madhe të provuar klinikisht, plus i kthen, ndan dhe kujdeset.


Me Teknologjinë Pro Lash për të gjendur thellë qerpikët, furça jonë ekskluzive Wonder XXL me Dual Core Technology. Pa njolla dhe vrragë , heqje e lehtë. Pa paraben.

Për rezultate më të mira:


Hapi 1. Përdorni anën e lakuar të furçës me zonën e rezervuarit për të zhytur qerpikët në formulë.

Hapi 2. Përdorni anën e sheshtë të furçës me flokë të shkurtër dhe të gjatë për të krijuar vëllim dhe gjatësi në qerpikët.

Extra Large Volume and Length – Clinically Proven!Δ

  • Volumises – up to 19X times more volumeΔ
  • Lengthens - up to 51% more lengthΔ
  • Curls*
  • Separates*
  • Cares*

ΔClinically Tested *Consumer Tested
Vëllimi dhe gjatësia ekstra e madhe - Provuar klinikisht! Δ

  • Vollum- deri në 19X herë më shumë vëllim Δ
  • Zgjat - deri në 51% më shumë gjatësi Δ
  • Lakon *
  • Ndan *
  • Kujdeset *

Δ Testuar Klinikisht * Testuar nga Konsumatori

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SILICA, CYCLOHEXASILOXANE, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, COCOS NUCIFERA OIL, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, POLYSORBATE 60, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.