Home
Sapun
Banjë & Dush
Crystologie Blissful Aura Sapun

Përshkrim

Arratisuni në një botë me bukuri vezulluese dhe ndriçoni banjën dhe trupin tuaj me këtë shirit sapuni në formë kristali ametist. I mbushur me grimca vezulluese, pastron butësisht lëkurën në një shkumë kremoze për ta lënë lëkurën tuaj të ndjerë të butë dhe aromatizuar me një aromë krijuese të guximshme.
Lëreni, pastrojeni dhe shpëlajeni

Aroma me shije me lule-fruta e koleksionit Crystologie Blissful Aura është e gjallë dhe krijuese në të njëjtën kohë. Ajo luan me një zambak vjollcë psikedelik të ndriçuar me një prekje kumbulle dhe manaferra të çmendur me copëza shkëlqyese. Sfondi sjell gurmanizim me nota lajthi dhe bajame.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, SUCROSE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-8, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, HEXYL CINNAMAL, MICA, BENZYL SALICYLATE, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, TIN OXIDE, AMETHYST POWDER, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE, CI 77007, CI 77891

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.