Home
Maskara
THE ONE
TO 5 në 1 Wonder Lash XXL ML Maskara

Përshkrim


Dritat mistike

Ndizni pamjen tuajMe të gjitha përfitimet pesë-në-një që ju pëlqen plus Pigmenti i Zi Ultramarine dhe Perlat me Udhëtim me Ngjyrosje të Dritës të cilat kombinohen për të dhënë një ndryshim unik të ngjyrës blu-jeshile që reflekton dritën në çdo kënd.Gjithashtu paraqet brushën e patentuar XXL Wonder, të dizajnuar në mënyrë profesionale për tu përshtatur në formën e syve tuaj për një pamje festive të ylbertë të syve!


Filloni me rrënjët e qerpikëve dhe lëvizni drejt majave. Pomponi lart vëllimin duke shtuar goditje në krye të goditjes.


Perlat e udhëtimit me ngjyra

Perlat e Udhëtimit me Ngjyra kanë aftësinë për të kombinuar ngjyrën dramatike duo kromatike me efektet unike që reflektojnë dritën! Sapo reflektohet drita, perlat zhvendosen me ngjyrë nga blu në jeshile për të shtuar një nuancë të ylbertë në qerpikët!


XXL Wonder Brush


Furça ekskluzive e mrekullive me teknologjinë e furçës së patentuar: një furçë më e fortë, më e qëndrueshme e krijuar për kontroll të zgjeruar dhe zbatim të saktë krahas rehatisë supreme dhe zbatimit të butë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, BUTYLENE GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA CERA, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, SILICA, CYCLOHEXASILOXANE, CETEARETH-20, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CERA ALBA, SYNTHETIC WAX, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED OLIVE OIL MYRISTYL ESTERS, COCOS NUCIFERA OIL, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, LECITHIN, BHT, TIN OXIDE, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, ETHYLPARABEN, +/-: CI 77499, CI 77007, CI 77891
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.