Home
Skuqje & bronzer
THE ONE
THE ONE Pudër Blush

Përshkrim

Bukuri e skuqur!


Merrni një shpërthim të menjëhershëm të ngjyrës rrezatuese me një mbulim të pastër, të ndërtueshëm! Projektuar për një ngjyrë të qëndrueshme, një formulë e butë mëndafshi e mbushur me pluhur mëndafshi të mikronizuar, përjeton një përkëdhelje si mëndafshi me ngjyrë skuqëse.


Përfundim mat deri në shkëlqim, pesë nuanca në modë për të kënaqur të gjitha ngjyrat e lëkurës, në çdo stinë.

Merrni një furçë skuqjeje mbi produktin, vendoseni direkt në mollët e faqeve. Mbulim i ndërtueshëm, përsëriteni për intensitet të madh.

I mbushur me pluhur mëndafshi të mikronizuar, natyral për një ndjesi të butë dhe komoditet shtesë!


Për një prekje kondicionuese ndërsa aplikoni, Silk Powder jep një efekt zbutës në lëkurë.

Të gjithë Përbërësit
TALC, MICA, ETHYLHEXYL PALMITATE, ZINC STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ORYZA SATIVA POWDER, SERICA POWDER, LEVULINIC ACID, P-ANISIC ACID, SODIUM LEVULINATE, GLYCERIN, TOCOPHEROL, AQUA, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TIN OXIDE, LAVANDULA STOECHAS EXTRACT, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 19140, CI 77492, CI 77499, CI 77491, CI 77007
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.