Home
Korrektor
THE ONE
THE ONE Set Korrektor

Përshkrim

Tre nuanca të kremit korrigjues afatgjatë që fshehin menjëherë papërsosmëritë dhe kamuflojnë njollat, hijet e errëta, plagët, kapilarët e dukshëm, çngjyrosjen, skuqjen dhe njollat ​​e moshës.


I mbushur me vitaminë E antioksidant mbrojtës për të inkurajuar një lëkurë të shëndetshme dhe për të ndihmuar në mbrojtjen nga dëmtimi i radikalëve të lirë.

  • Aplikojeni një sasi të vogël direkt në lëkurë duke përdorur majën e gishtit të pastër ose furçën e saktë të fshehjes së Oriflame.
  • Prekni butësisht dhe përzieni në lëkurë.
  • Ndërtoni mbulim me aplikim të mëtejshëm nëse dëshironi.
  • Përdorni çdo nuancë më vete ose përzierje të personalizuar për t'iu përshtatur shqetësimit ose ngjyrës së lëkurës tuaj.

Teknologji Instant Corrector për pigmentim të lartë, rezultate të qëndrueshme dhe kujdes për lëkurën tuaj.


  • Pigmentim i lartë - i krijuar me një treshe pigmentesh me mbulim të plotë dhe afatgjatë për të fshehur menjëherë njollat, hijet e errëta, plagët, çngjyrosjet, skuqjet dhe njollat ​​e errëta. *

  • Qëndrueshmëri e gjatë – film i lehtë për rezistencë ndaj ujit dhe konsumimit i mban të fshehura papërsosmëritë gjatë gjithë ditës! *

  • Vitamina E - E mbushur me vitaminë E antioksiduese për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga ekspozimi ndaj agjentëve që prodhojnë radikale të lira si stresi dhe faktorët mjedisorë që shkaktojnë plakjen e lëkurës. Nxit një pamje të shëndetshme të lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
OCTYLDODECANOL, SYNTHETIC BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, SILICA, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, VP/HEXADECENE COPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, TOCOPHERYL ACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77007, CI 77491
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.