Home
Aromat
Signature
Ujë i Parfumuar për meshkuj Signature Generation

Përshkrim

Festoni lidhjen e veçantë midis babait dhe fëmijës me Gjenerimin e Nënshkrimeve për të. I rafinuar me një nënshkrim thellësisht të sofistikuar të drurit, ky Ujë Tualeti mashkullor i bën homazh vlerave tuaja të vërteta pasi lidhja e fortë e rrënjëve Vetiver dhe Orris sjell një thellësi të palëkundur. Parfumi Signature që baballarët duhet ta mbajnë me krenari, pasi frymëzojnë brezin e ardhshëm.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, COUMARIN, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200, CI 19140
Përqafoni ju të vërtetën me krenari dhe besim me Parfumet Signature. Është vetëm një si ju – dhe ky është nënshkrimi juaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.