Home
Sete dhuratash
Divine
SET dhurate Divine

Përshkrim

Lejoni të dashurit të kënaqen me këtë aromë magjepsëse të mbushur me lule të ndritshme, për të nxjerrë një shkëlqim me një gjurmë të paharrueshme. Dhurata perfekte, çdo eau de parfum dhe krem ​​duarsh është vendosur në një kuti dhuratë të shkëlqyer.

Notat e sofistikuara të luleve të manushaqes pluhur, bambusë dhe hiancitit të ujit hapin aromën me një përshtypje të parë shkëlqyese. Një buqetë madhështore me lule të bardha me zambak, Freesia, Trëndafil dhe Jasemini shkëlqen në zemër, duke rrezatuar një bukuri femërore të fuqishme dhe të paharrueshme që sjell aspekte të ëmbla dhe pikante. Notat sensuale drusore të drurit të sandalit dhe myshkut të bardhë mbeten për të nxjerrë në pah magjepsjen e përjetshme dhe cilësinë e yjeve.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., PARFUM, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, STEARIC ACID, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, EUGENOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 42090, CI 17200
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.