Home
Sete dhuratash
Eclat
Seti për dhuratë Eclat Femme

Përshkrim

Set dhuratash elegante me ujë tualeti Eclat Femme dhe krem ​​duarsh Eclat Femme, të vendosura në një kuti dhuratë mahnitëse, të stampuar në ar. Lëshoni të dashurit me një aromë që rrëmben joshjen klasike franceze me aromën e saj të përjetshme të drurit me fruta me lule dhe zemrën e çmuar të jaseminit.Seri e kufizuar , është tani ose kurrë.
AQUA, ALCOHOL DENAT., PARFUM, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, STEARIC ACID, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, LINALOOL, PROPYLPARABEN, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, GERANIOL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, CITRAL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 19140, CI 16035
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.