Home
Pastrues për Flokë & Trup
Love Nature
Love Nature Kids Flokë & Trup Wash Playful Strawberry

Përshkrim

Bëni kohën e banjës më të pastër, me flluskë,pjesën më të mirë të ditës së tyre! Kjo larje flokësh dhe trupi me aromë energjike, me aromë frutash ndihmon që vogëlushet tuaja të duan erë të shijshme dhe të freskët - dhe të pastrohen me të gjithë! I mbushur me ekstrakt me lëng organik të luleshtrydhes - i pasur me përfitime antioksiduese - duke ndihmuar në mbrojtjen dhe freskimin e butë të lëkurës dhe flokëve delikate të fëmijës. Me një formulë të butë, pa sapun, pa lot dhe pH të ekuilibruar. Plus, është e testuar dermatologjikisht dhe e biodegradueshme. Formuluar pa paraben ose silikone. Pra, le të fillojë argëtimi i mbushur me shkumë!

Lëreni në një shkumë me flluska, pastroni flokët dhe trupin, pastaj shpërlajeni me ujë.

Luleshtrydhet me lëng dhe të ëmbël, janë të pasura me antioksidantë dhe të mirënjohura për vetitë e tyre mbrojtëse dhe rigjallëruese të lëkurës. Kjo larje e freskët, me fruta për flokët dhe trupin për fëmijët thërret lojën e një dite vere, duke mbushur ekstrakte organike që shpërthejnë me aromën e luleshtrydheve të pjekura në diell. Një aromë ngritëse e frymëzuar nga manaferrat e shijshëm - fëmijët tuaj me siguri do ta duan!

Të gjithë Përbërësit
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CITRIC ACID, PARFUM, POLYQUATERNIUM-67, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, TOCOPHEROL, FRAGARIA VESCA FRUIT EXTRACT, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, POTASSIUM SORBATE, CI 16035, CI 17200
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.