Home
Pastrues për Flokë & Trup
Love Nature
Love Nature Kids Playful Strawberry Sapun

Përshkrim

Sapuni me aromë të freskët dhe me lëng, i krijuar për lëkurën delikate të fëmijës. Me ekstraktin frutash organik të luleshtrydhes – me përfitime të bollshme antioksidante – ndihmon në mbrojtjen e lëkurës, duke e lënë atë të pastrohet butësisht dhe të ndjehet energji. Formulë e butë, e biodegradueshme. I testuar dermatologjikisht.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, FRAGARIA VESCA FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77891, CI 73360, CI 14700
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.