THE ONE
THE ONE Illuskin Reflektor i lëngshëm

Përshkrim

Theksues holografik për fytyrën dhe trupin me një përfundim shumë reflektues, i projektuar për përdorim afatgjatë. Formula e teknologjisë së lartë me efekt unik të transformimit të ngjyrave kthehet nga argjendi në rozë/pjeshkë kur aplikohet dhe kalon në dritë për të ndriçuar lëkurën tuaj me një shkëlqim të ylbertë.

Krijo një pamje holografike reflektuese!

Shtrydheni pikatoren për të absorbuar produktin dhe lëshojeni në pika të vogla në lëkurë. Përziejini duke përdorur majat e gishtave të pastër, blenderin e bukurisë ose furçën. Për intensitet më të madh, përdorni aplikatorin.


Fytyra

Theksoni pikat e larta të fytyrës duke aplikuar produktin në mollëzat, urën e hundës, nën kockën e vetullave dhe harkun e cupidit.


Trupi

Aplikoni disa pika në majë të shpatullave tuaja dhe nëpër kockat tuaja të klavikulës për ndriçim akoma më të madh.


Këshillë:

Përdoreni sipër blushit tuaj për ndriçim më të madh!

Një përzierje performuese e tre pluhurave të perlave holografike me një efekt unik të transformimit të ngjyrave krijojnë një shkëlqim shumë reflektues. Finitura me shumë shtresa kalon nga argjendi në rozë/pjeshkë pas aplikimit dhe në dritë për të ndriçuar lëkurën tuaj me një shkëlqim të parezistueshëm të ylbertë!

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, BUTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, ACRYLATES COPOLYMER, PANTHENOL, METHYLPARABEN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT WATER, TIN OXIDE, SODIUM HYDROXIDE, FAGUS SYLVATICA BUD EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, BENZYL ALCOHOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, BENZOIC ACID, CI 77891
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.