Home
Aromat
magnetista
Magnetista Ujë i Parfumuar Sprej

Përshkrim

Zhbllokoni fuqinë tuaj tërheqëse me këtë Ujë Parfumi të jashtëzakonshëm, Magnetista. Një aromë moderne dhe vërtet magjepsëse e zhvilluar posaçërisht nga dy Master Parfumer për t'ju bërë të ndiheni të papërmbajtshëm, dhe aroma e parë ndonjëherë e provuar nga neuroshkenca për të rritur fuqinë tuaj tërheqëse te meshkujt. Tani i disponueshëm në një spërkatës të përshtatshëm për madhësinë e çantës.

Mbajeni këtë sprej parfumi të përshtatshëm me madhësi të përshtatshme në çantën tuaj për të rifreskuar aromën tuaj gjatë gjithë ditës. Aplikoni aromën direkt në pikat tuaja të pulsit: qafë ose kyç.

Aroma e Magnetista shpaloset si magnetizmi në rritje mes dy njerëzve, i ndërtuar rreth aromës magjepsëse të Passion Flower Accord.


Familja e aromave

Oriental Floral


Notat kryesore

Top: Blackcurrant

Zemra: Passion Flower Accord

Baza: Sandalwood

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LIMONENE, EUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 19140, CI 42090
Kur luani lojën tërheqëse, pse lini gjithçka rastësisht? Merrni kontrollin me Magnetista

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.