PUMA Wellness Kapelë

Përshkrim

Me një siluetë klasike me kapelë bejsbolli, kapaku i lakuar përpara, Puma dhe Wellness, mbron kokën nga dielli, duke larguar djersën për të mbajtur të thatë dhe rehat gjatë stërvitjes. Përmban një pjesë të gatshme për t'u veshur dhe rrip të rregullueshëm me mbyllje të sigurt për flokët, me Velcro në pjesën e pasme për një përshtatje të personalizuar.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.