Home
Vetullat
THE ONE
The One Set për vetulla & Sy

Përshkrim

Kompleti i vetullave dhe syve me shumë përdorime, me performancë të lartë. Plotësoni dhe përcaktoni vetullat, aplikoni rimelin e syve të thatë si pluhur i butë ose i lagësht për një eyeliner kremoz dhe të butë. Transformimi i formulës së pluhurit të shtypur në krem ​​është afatgjatë, rezistent ndaj ujit dhe rezistent ndaj njollosjes. Përmban 3 nuanca kafe të dizajnuara për t'iu përshtatur shumicës së toneve të lëkurës dhe ngjyrës së flokëve. Vjen me një furçë të vetme precize për shkathtësi dhe aplikim të plotë.


Përmban Kompleksin Triple Powder i projektuar për teksturën më të butë dhe më të lëmuar të pluhurit dhe një Përzierje Dylli për Formimin e Filmit dhe Strukturor të krijuar për të ofruar qëndrueshmëri afatgjatë.

VETULLA:

Lagni furçën, rrotullojeni në formulë dhe aplikojeni me skajin e pjerrët për të krijuar goditje si qime ose përdorni me një furçë të thatë për një pamje më të butë dhe natyrale. Zgjidhni një nuancë afër ngjyrës së flokëve dhe përdorni nuanca shtesë për të krijuar nuanca. Aplikojeni direkt në vetulla me skajin e furçës precize të pjerrët, duke ndjekur harkun natyral të vetullës tuaj për definicion. Formula pluhur në krem ​​është tekstura perfekte për formësimin, përcaktimin dhe plotësimin e zonave të rralla të vetullave.


RILIKA E SYVE:

Aplikoni një nuancë më të lehtë pluhuri të thatë në të gjithë kapakun me anën e sheshtë të furçës precize të pjerrët. Aplikoni një nuancë më të errët në rrudhë për thellësi dhe përcaktim të shtuar.


EYELINER:

Aplikojeni me një furçë të lagur dhe rreshtojeni me skajin dhe majën e furçës së pjerrët precize. Pluhuri i lagësht do të shndërrohet në një krem ​​më të butë ndërsa thahet për t'i dhënë syve thellësi dhe definicion. Ndiqni formën natyrale të syve tuaj nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm, duke zgjatur vijën në cep me një lëvizje të lehtë nëse doni të krijoni një pamje me krahë.

Përmban Kompleksin Triple Powder për strukturën më të butë, më të lëmuar të pluhurit dhe një ndjesi të lehtë, natyrale. Formulë e krijuar për të siguruar një ndjesi të butë dhe të lëmuar si në sy ashtu edhe në vetulla, si dhe të përzihet pa probleme me pigmentet për rezultate perfekte të grimit.


Përzierja jonë e dyllit për formimin dhe strukturën e filmit punon për të ofruar konsum afatgjatë duke formuar një shtresë mbrojtëse që mban formulën e pigmentuar në vend pas aplikimit. Kjo siguron rezistencë ndaj ujit, konsumit dhe njollosjes, në mënyrë që të jetë e lehtë të ruash formën e pamjes suaj, veçanërisht në vetullat ku ato shtojnë dimensionin.

Të gjithë Përbërësit
MICA, TALC, BORON NITRIDE, MAGNESIUM STEARATE, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, OCTYLDODECANOL, SQUALANE, DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, ALUMINUM HYDROXIDE, SILICA, CERA ALBA, SODIUM DEHYDROACETATE, COPERNICIA CERIFERA CERA, TOCOPHEROL, CI 77499, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77742, CI 77007
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.