Home
Konturë & highlighter
Giordani Gold
Perlat e mbushura me Serum Giordani Gold

Përshkrim

Perlat ndriçuese për një ngjyrim dhe shkëlqim natyral. Përmban skuqje, bronz dhe perla theksuese që mund të optimizohen për të krijuar një shumëllojshmëri pamjesh. I mbushur me Acid Hyaluronic dhe Serum Youth Reveal për lëkurë që duket rinore dhe rrezatuese.

  1. Rrotulloni një furçë mbi perlat dhe fshijeni mbi mollëzat, dekoltenë dhe zona të tjera që dëshironi të vini në pah.
  2. Thjesht përsërisni për një pamje më intensive.

Perlat mund të personalizohen duke hequr perlat më të errëta ose më të lehta. Përzieni dhe përzieni në të gjithë gamën për shumëllojshmëri maksimale.

Për një shkëlqim të shëndetshëm:Apply directly to the apples of the cheeks and lightly dust the nose. Add blush pearls from other shades for a more intense look.
Për një pamje të theksuar: Apply directly to the high points of the face such as cheekbones, cupids bow, tip of the nose and under brow bone to reflect natural light. Add extra highlighting pearls from other shades for extra glow.
Për një pamje të bronztë, të skalitur: Aplikojeni në zgavrat e faqeve tuaja dhe nëpër tempuj ose një pamje bronzi. Shtoni më shumë perla bronzi për një pamje më intensive.
Kujdesi Hibrid
Serumi per të sfiduar moshën

Për herë të parë ndonjëherë, ne kemi injektuar perlat klasike të GG me një serum rigjallërues Youth Reveal për përfitime shtesë të kujdesit të lëkurës dhe një nivel të ri shkëlqimi. Serumi përbëhet nga vitamina ushqyese dhe vajra natyralë që synojnë tre shenja të dukshme të plakjes: lëkurën e shurdhër, të ashpër dhe të pabarabartë për të ndihmuar në rritjen e shkëlqimit, butësisë dhe strukturës së lëkurës.

Acidi Hialuronik

Acidi hialuronik e bën lëkurën të duket natyralisht me shkëlqim, të shëndetshëm dhe rinore. Është i njohur për aftësitë e tij të jashtëzakonshme hidratuese dhe të mbushura, por gjithashtu mund të ndihmojë në zbutjen e sipërfaqes së lëkurës për ta bërë lëkurën të ndihet më e butë, elastike dhe rinore me kalimin e kohës.

Rezultatet e make-up-it
Pigmentet

Këto pigmente jashtëzakonisht të imta krijojnë një ngjyrim të lehtë, natyral të ngjyrës me një përfundim të barabartë dhe pa peshë që mund të ndërtohet për më shumë intensitet.


Të gjithë Përbërësit
TALC, MICA, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, AQUA, PHENOXYETHANOL, NYLON-12, TIN OXIDE, DECYLENE GLYCOL, HYDRATED SILICA, SILICA, CALCIUM PANTOTHENATE, TOCOPHERYL ACETATE, LECITHIN, OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 15850, CI 45410, CI 19140
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.