Home
Grimi
OnColour
OnColour Sy, Buzë dhe Faqe

Përshkrim

Krijoni një pamje të re për t'u dashuruar me këtë shkumës me ngjyra për sytë, buzët dhe faqet. Shijoni një formulë kremoze, të ndërtueshme në nuanca të gjalla të frymëzuara nga sherbet, për të krijuar pamje mono ose shumë tone.

Sytë: Aplikojeni në qepallat e syve për një ngjyrë të gjallë ose përdorni si eyeliner për të përcaktuar sytë tuaj.

Buzët: Aplikojeni në të gjithë buzët. Kujdesuni të vizatoni buzët për një formë perfekte.

Faqet: Ndikoni pak ngjyrë në mollët e faqeve me gishta dhe përzieni.

ISODECYL NEOPENTANOATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, SYNTHETIC WAX, DIISOSTEARYL MALATE, MICA, DICALCIUM PHOSPHATE, POLYETHYLENE, SYNTHETIC BEESWAX, SILICA, COPERNICIA CERIFERA CERA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHERYL ACETATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, BORON NITRIDE, OCTYLDODECANOL, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 19140, CI 77499, CI 45380, CI 42090, CI 45410
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.