Home
Hije për sy
OnColour
Paleta e syve OnColour All Eyes

Përshkrim

Seri e kufizuar e paletës së syve të Shën Valentinit në tetë nuanca të pasura me pigmente, të frymëzuara nga çokollata. Kombinoje për të krijuar pamje të ndryshme ditën dhe natën me ngjyrë mauve të tonifikuara të ftohta, kafe të ngrohta pikante, dy mat dhe gjashtë përfundime gjysmë-shimmer. Dizajn i përshtatshëm, kompakt me udhëzime të thjeshta dhe aplikues të rimeleve me dy anë.
TALC, MICA, MAGNESIUM STEARATE, DIMETHICONE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, SILICA, ZINC STEARATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLPARABEN, TIN OXIDE, METHYLPARABEN, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 77491, CI 77499, CI 77891, CI 77492, CI 77742, CI 19140, CI 42090
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.