Home
Pastrues
Novage+
Novage+ Comfort Oil-to-qumësht pastrues

Përshkrim

Pastruesi Novage+ Comfort Oil-to-Milk është një vaj pastrues ushqyes që emulsifikohet në një strukturë të lehtë qumështore kur kombinohet me ujë. Ai largon make-up-in, papastërtitë, ndotësit dhe mbetjet SPF përmes pastrimit të butë dhe intensiv që respekton ekuilibrin natyral të pH të lëkurës.

Ky pastrues është i formuluar me përbërës identikë me lëkurën që imitojnë përbërësit që gjenden natyrshëm në lëkurë.


Mund të përdoret gjithashtu para pastruesit me bazë uji për një pastrim të fuqishëm të dyfishtë.

94% pajtohen se pastron tërësisht lëkurën*

98% pajtohen që heq në mënyrë efektive make-up-in*

94% pajtohen se lëkura ndihet e butë dhe elastike*


*Testuar nga i konsumatori.

Formuluar me Sistemin Bio Lipid, Teknologjia jonë e aktivizimit Bio me vajra zbutës me bazë bimore.

Novage+ Comfort Oil-to-Milk Cleanser punon duke pastruar dhe ushqyer në një hap:

+ Heq në mënyrë efektive papastërtitë, ndotësit dhe SPF

+ Formuluar për të respektuar barrierën natyrore mbrojtëse të lëkurës

+ Projektuar për të mos zhveshur lipidet natyrale të lëkurës

+ Përgatit lëkurën për të përthithur më mirë substancat aktive në serum dhe hidratues

+ Pastrim i plotë por i butë

+ Projektuar për të promovuar rinovimin qelizor

+ Vaj pastrues për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme

+ With Vaji i aguliçes së mbrëmjes i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe hidratuese.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. I testuar dermatologjikisht.

#Tregimet tuaja Novage+:

“Heq shumë mirë make-up-in dhe e lë lëkurën time të ndritshme dhe të freskët”

“E pëlqej cilësinë e vajit! Pastron në mënyrë efektive dhe e lë lëkurën time të ushqyer dhe të hidratuar. ”

- Koment i pa nxitur i konsumatorit

Pastrimi i plotë i fytyrës është themeli i një rutine efektive për kujdesin e lëkurës që e përgatit lëkurën për të përthithur më mirë aktivet në serumin dhe hidratuesin tuaj – dhe është një hap thelbësor drejt lëkurës së mbrojtur, të rimbushur dhe të ekuilibruar.

  1. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje
  2. Aplikojeni në lëkurë të thatë
  3. Masazhojeni butësisht në lëkurë
  4. Duart e lagura për të emulsifikuar strukturën
  5. Shpëlajeni tërësisht me ujë

Për një pastrim të dyfishtë, vazhdoni me një pastrues me bazë uji.

Formuluar me Sistemin Bio Lipid –Teknologjia jonë e aktivizimit Bio e krijuar për të mbështetur barrierën e lëkurës të të gjitha llojeve të lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Sistemi Bio Lipid – Mbrojtje barriera identike e lëkurës

+ Një përzierje vajrash me bazë bimore, identike me lëkurën

+ Imiton komponentët që gjenden natyrshëm në lëkurë

+ Ndihmon në mbrojtjen e lipideve natyrale të lëkurës

+ Ruan ekuilibrin delikat të lagështisë/lipideve të lëkurës

+ Ndihmon lëkurën të qëndrojë e hidratuar


Vaji i aguliçes së mbrëmjesi njohur për vetitë e tij qetësuese dhe hidratuese.
Të gjithë Përbërësit
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, CANOLA OIL, ISOPROPYL PALMITATE, OENOTHERA BIENNIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE
Rutinat Novage+ e çojnë shtresën e produktit në nivelin tjetër, për t'i dhënë lëkurës tuaj më shumë. Çdo produkt është formuluar për të punuar në sinkronizim të përsosur me lëkurën tuaj – dhe njëri-tjetrin – për rezultate optimale. Performanca totale e lëkurës në vetëm katër hapa. Ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë dhe shikoni më shumë rezultate – më shpejt.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.