Home
Serum & përforcues
Novage+
Serumi Novage+ Blemish + Age Defy

Përshkrim

Serum multi-aktiv kundër plakjes për lëkurën e prirur ndaj njollave. Zvogëlon shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, plasaritjeve, poreve dhe shenjave të njollave dhe ndihmon në matifikimin e lëkurës për një çehre të lëmuar dhe të shëndetshme. Me origjinë natyrale Teknologji Bio Aktivizuese dhe Acid Succinic. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. I testuar dermatologjikisht.
AQUA, GLYCERIN, DIBUTYL ADIPATE, OCTYLDODECANOL, SUCCINIC ACID, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SPHINGOMONAS FERMENT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT, MALTODEXTRIN, PANTHENOL, TRITICUM MONOCOCCUM SEED EXTRACT, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, PARFUM
Rutinat Novage+ e çojnë shtresën e produktit në nivelin tjetër, për t'i dhënë lëkurës tuaj më shumë. Çdo produkt është formuluar për të punuar në sinkronizim të përsosur me lëkurën tuaj – dhe njëri-tjetrin – për rezultate optimale. Performanca totale e lëkurës në vetëm katër hapa. Ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë dhe shikoni më shumë rezultate – më shpejt.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.