Home
Sapun
Lucia
Sapun i aromatizuar Lucia

Përshkrim

Sapuni i aromatizuar me një aromë të shkëlqyeshme të frymëzuar nga tradita ikonike suedeze. Lucia ka një zemër të krijuar rreth ikonës së luleve të egra Mountain Aven dhe ofron pastrim të butë të përditshëm. Vjen në një kuti festive perfekte për dhuratë.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, METHICONE, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, AMYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.