Home
Sapun
Banjë & Dush
Sapun Berry Merry

Përshkrim

Jepini një gjallëri festive rutinës suaj të pastrimit me sapunin tonë Berry Merry me botim të kufizuar. Aroma e shijshme me manaferrat festive, mjaft e butë për pastrimin e përditshëm. Me dizajn të bukur krantz për dhurata të mrekullueshme.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, SUCROSE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-8, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, LINALOOL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 73360, CI 77499, CI 17200

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.