Home
Korrektor
Giordani Gold
Giordani Gold Serum Boost korrektor

Përshkrim

Korrifikuesi i parë Oriflame i mbushur me një serum prebiotik me shumë përfitime që redukton menjëherë shenjat e dukshme të plakjes, rrathët e errët dhe qeskat poshtë syve duke përmirësuar hidratimin dhe shkëlqimin. Formula e ndërtuar, me mbulim të lartë me një teksturë pa peshë, përzihet pa probleme me lëkurën për një zonë rinore dhe rrezatuese të syve. Aplikuesi i butë me jastëk me formë të rrumbullakosur bën aplikim të lehtë dhe një ndjesi ndijore gjatë aplikimit.

Hiqeni kapakun dhe shtrydhni butësisht tubin derisa fshehësi të jetë i dukshëm në aplikuesin e jastëkut. Prekni butësisht jastëkun rreth zonës së syve për të krijuar pika. Prekni butësisht dhe përzieni pikat e korrektorit në lëkurë me gishtat në një lëvizje nga jashtë. Përsëriteni për të krijuar më shumë mbulim nëse dëshironi.


Mund të përdoret gjithashtu për të fshehur papërsosmëritë e tjera të dukshme të lëkurës. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

Kujdesi për rini të përjetshme
Serum Prebiotik

Një serum prebiotik me shumë përfitime që ndihmon në mbrojtjen kundër shenjave të dukshme të plakjes për të reduktuar në çast mprehjen dhe thatësinë në zonën delikate të syve. Përmirëson menjëherë shkëlqimin dhe hidratimin nga brenda për të dhënë një zonë më të freskët dhe më rrezatuese të syve.

Përzierje e mrekullueshme

Kjo përzierje e pasur e vajrave dhe vitaminave natyrale që përmirësojnë rininë ndihmon në ushqimin, rigjallërimin dhe kujdesin për zonën e syve. Përmban vitaminën B5, vitaminën E, vitaminën F, vajin e farës së resë dhe vajin e fikut të barbarit, i cili ndihmon për ta bërë lëkurën të ndjehet e butë, e lëmuar dhe e mbrojtur.

Rezultatet Premium Make-Up

Korrektori me mbulim më të lartë i Giordani Gold redukton menjëherë shfaqjen e rrathëve të errët dhe qeskat e syve me Pigmente të Përforcuara dhe Sfera Reje pa peshë që lëmojnë strukturën e pabarabartë të lëkurës për një zonë të syve menjëherë më të shndritshme dhe më të lëmuar.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, DIISOPROPYL ADIPATE, CAPRYLYL METHICONE, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, 1,2-HEXANEDIOL, SILICA, STEARALKONIUM HECTORITE, SODIUM GLUCONATE, HYDROXYACETOPHENONE, PROPYLENE CARBONATE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, LINOLEIC ACID, TOCOPHEROL, OLEIC ACID, PHENETHYL ALCOHOL, SACCHARIDE ISOMERATE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, LINOLENIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.