Home
Kujdesi i duarve
Kujdesi i Trupit
Krema e duarve Berry Merry

Përshkrim

Lëvdojeni veten ose dikë që doni me kremin tonë ushqyes dhe hidratues të duarve. I aromatizuar me mjedra dhe manaferra, i lë duart tuaja të buta, të lëmuara dhe me aromë të këndshme me një spërkatje manaferash festive. Dizajn festiv për dhënie të lehtë dhuratash.
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PHENOXYETHANOL, CI 14700, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.