Home
Vaskë dhe Dush
Banjë & Dush
Dush me fluska Berry Merry

Përshkrim

Shijoni pak kohë të kujdesit për veten me këtë banjë me flluska me aromë relaksuese, pasi një përzierje e shijshme e frutave të kuqe ju vendos menjëherë në humorin e festave! Formula jonë e balancuar me pH pa sapun pastron pa tharje, duke e lënë lëkurën tuaj të aromatizuar me manaferrat festive. Projektuar për dhënie të lehtë dhuratash.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, CITRONELLOL, CI 16035, CI 17200, CI 42090

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.