Home
Manikyr
THE ONE
TO STHLM Ultimate Llak Xhel për Thonjë

Përshkrim

Salloni i shkëlqimit me xhel deri në 11 ditë rezulton në një punë të shpejtë!

Asnjë llambë UV. Mos u shqeteso.


Merrni vëllim 3D dhe efekt shkëlqimi xhel për deri në 11 ditë, kur kombinohen Ultimate Nail Lacquer dhe Top Coat. Me Teknologjinë Foto Reaktive: shkëlqim i pasqyrës së fundit me qendrim të gjatë, si xhel, efekt vëllimi 3D dhe intensitet të gjallë të ngjyrës. Teknologjia Foto Reaktive aktivizohet në dritën natyrale të ditës vetëm kur vendosni THE ONE Ultimate Gel Top Coat Hapi 2. Heq si lustrimin e rregullt.

Për të aktivizuar Teknologjinë Foto Reaktive: Hapi 1 aplikoni ONE ONE Ultimate Gel Lacquer. Hapi 2 aplikoni pjesen e sipërme ONE ONE Ultimate Gel. Heq si lustrues i rregullt.

Photo Reactive Technology - një kompleks unik molekular që jep përfitime të bujshme në 4-Dimensionet kur vendosni llakun dhe shtresën e sipërme së bashku:


  • Veshje e gjatë - formon një film fleksibël, mbrojtës për veshin e shkëlqimit të xhelit deri në 11 ditë, pa prekje *
  • Shkëlqim i ngjashëm me Gel - krijon një fund shumë dimensional, me shkëlqim të lartë! *
  • Volume Effect - një rrjet 3D për një efekt të vëllimit të xhelit! *
  • Intensiteti i Ngjyrave të Gjalla - jep ngjyra të gjalla që qëndrojnë të freskëta ndërsa e vendosni ! *


*Testuar nga konsumatori se bashku, 41187-96 + 43185

Të gjithë Përbërësit
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, MICA, STEARALKONIUM BENTONITE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, SILICA, DIACETONE ALCOHOL, OCTOCRYLENE, HEA/IPDI ISOCYANURATE TRIMER/PG CROSSPOLYMER, PHOSPHORIC ACID, GLYCOLIC ACID, TIN OXIDE, LACTIC ACID, MALIC ACID, AQUA, +/-: CI 77891, CI 77742, CI 15850, CI 77491, CI 15880, CI 77000, CI 19140, CI 77510, CI 77499, CI 77266 (NANO), CI 77492
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.