Home
Mjete të tjera grimi
Love Nature
Pink Delight Toiletry Çantë

Përshkrim

Kjo çantë tualeti me pamje të zgjuar dhe të lezetshme e bën vendin e përsosur për të ruajtur produktet tuaja të preferuara të bukurisë - ose për udhëtimet tuaja ose për banjën tuaj në shtëpi. Duke shfaqur tre ndarje me zinxhir dhe tre xhepa të tjerë rrjetë, dhe modelin e saj të shkëlqyeshëm rozë me pika. Dhe nëse kjo nuk mjafton për të buzëqeshur, çanta gjithashtu ka një pjesë për tu varur dhe është bërë nga poliestër e ricikluar.

Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.