Home
Manikyr
THE ONE
Llak i thonjve THE ONE Pro Wear ART

Përshkrim

Llak i thonjve me një furçë super të imët dhe me precizion të lartë për të ndihmuar në krijimin e modeleve të personalizuara të artit të thonjve në stil salloni në shtëpi. Formulat me shumë pigment, tharje të shpejtë kanë përfundime të modës mat dhe metalike për të ngritur çdo pamje të thonjve. Projektuar për përdorim afatgjatë.

Mund të aplikohet në thonj të zhveshur ose të lëmuar. Përdorni furçën ONE Pro Wear Art Nail Lacquer me saktësi të lartë në çdo ngjyrë për të krijuar dizajnin tuaj të artit të thonjve në thonj të lëmuar ose të zhveshur. Aplikoni shtresën e sipërme ONE Pro Wear Quick Dry & Plumping (42568) për të siguruar dizajnin tuaj.


Rrotullimet:

Aplikoni shtresën bazë të ONE Pro Wear Priming (37907). Filloni duke vizatuar një vorbull në të bardhë. Do të keni një vijë më të trashë nëse shtypni më shumë furçën e saktë, kështu që ngadalë mund të krijoni presion. Lëreni të thahet midis shtresave. Kur të thahet, shtoni të zezën. Aplikoni të dyja nuancat dy herë.


Gjeometrike:

Vizatoni skicën e një shiriti diagonalisht përgjatë thoit tuaj, më pas mbushni shiritin me nuancën e zgjedhur. Vizatoni një formë të dytë më poshtë në të njëjtën mënyrë: fillimisht vizatoni, pastaj mbushni me ngjyrë.


Pikat:

Ndikoni me kujdes thonjtë me një furçë të mbushur. Ju nuk keni nevojë të lini pikat të thahen në mes.


Gjysma e Hënave:

Vizatoni një gjysmë rrethi në fund të thoit (më afër kutikulës). Lëreni të thahet përpara se të aplikoni shtresën e dytë. Ngjyrosni majën e thonjve me një nuancë metalike, përdorni një udhëzues të lakuar të thonjve. Aplikoni 2 shtresa.


Këshilla:Nëse bëni një gabim, korrigjoni atë me një syth pambuku dhe heqës.

Llak i thonjve me bazë tretës.

Të gjithë Përbërësit
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, N-BUTYL ALCOHOL, DIACETONE ALCOHOL, BENZOPHENONE-1, SILICA, PHOSPHORIC ACID, TIN OXIDE, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77000, CI 77491, CI 77492, CI 77266 (NANO), CI 77742, CI 77499, CI 19140
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.