Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Refreshing Xhel dushi me ujë organik kokosi dhe pjepër

Përshkrim

Ky xhel dushi pastrues në mënyrë të shijshme shpërthen me aromën frute, freskuese të ujit të kokosit dhe pjeprit. Formulimi i tij me shkumë të bukur përmban ekstrakte organike natyrale dhe pa parabene apo silikone – dhe është i balancuar me pH, i testuar dermatologjikisht dhe i biodegradueshëm*. Nëse kjo nuk mjafton, shishja është bërë nga plastika 100% e ricikluar.

Masazhojeni në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni.

Për një përvojë edhe më freskuese përdorni së bashku me mjegullën e aromës në të njëjtin gamë.

Ky xhel dushi përmban ekstrakte organike natyrale të ujit të kokosit dhe pjeprit.


Ekstrakt natyral organik i ujit të kokosit

Arrat e kokosit ofrojnë dhuratat më të çmuara të natyrës - ujin natyral të kokosit. I pasur me elektrolite që ndihmojnë në rimbushjen e ekuilibrit të ujit të trupit tonë, ndërsa i pasur me sheqerna që ndihmojnë në freskimin e lëkurës.


Ekstrakt organik natyral i pjeprit

Ndoshta një nga frutat më të shijshëm në botë – pjepri me lëng është gjithashtu i pasur me vitamina, antioksidantë dhe sheqerna që ndihmojnë në fuqizimin dhe freskimin e lëkurës tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CUCUMIS MELO SEED EXTRACT, SODIUM CITRATE, COCOS NUCIFERA WATER, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.