Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Xhel freskues dushi me ujë organik kokosi dhe pjepër

Përshkrim

Shijoni një larje rigjallëruese me disa nga përbërësit më freskues të natyrës - një xhel dushi me madhësi të madhe të mbushur me ekstrakte organike natyrale të ujit të kokosit dhe pjeprit. Formulë me shkumë të mrekullueshme që i jep lëkurës një ndjesi të pastër, të freskët dhe me një aromë të shijshme frutash. Dhe me një formulë të biodegradueshme* dhe shishe të bërë me 50% plastikë të ricikluar.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CUCUMIS MELO SEED EXTRACT, SODIUM CITRATE, COCOS NUCIFERA WATER, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.