Home
Sapun
Love Nature
Love Nature Energising Sapun eksfolues me nenexhik dhe mjedër organike

Përshkrim

Shijoni kënaqësitë e thjeshta të natyrës me një copë sapuni që pastron thellësisht dhe eksfolizon lëkurën tuaj për ta lënë atë të ndjehet e butë, e lëmuar dhe aromatik me aromën energjike, të lëngshme të nenexhikut dhe mjedrës. Formula është e biodegradueshme*, e testuar dermatologjikisht dhe përmban 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë grimca eksfoluese me origjinë natyrore dhe ekstrakte organike të nenexhikut dhe mjedrës. Një përvojë vërtet sensuale dhe më e qëndrueshme që thjesht do t'ju pëlqejë!

Shumoni dhe shpëlajeni. Për një eksperiencë edhe më energjike përdorni së bashku me xhelin e dushit, locionin e trupit dhe mjegullën e aromës në të njëjtin gamë.

Ky sapun eksfolues përmban 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstrakte organike të nenexhikut dhe mjedrës, dhe grimca eksfoluese me origjinë natyrale.


Ekstrakt organik i mentes

Të gjithë e njohin dhe e duan aromën unike freskuese të gjetheve të mentes. Por a e dini se ky ekstrakt organik dhe natyral gjithashtu ndihmon për të energjizuar lëkurën?


Ekstrakt organik i mjedrës

Mjedrat nuk janë vetëm të shijshme - ato janë gjithashtu të mbushura me vitamina antioksidante E, B dhe C, të cilat të gjitha ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës dhe për ta mbajtur atë energjike.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, RUBUS IDAEUS SEED OIL, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, FRAGARIA ANANASSA SEED EXTRACT, PALM KERNEL ACID, CITRIC ACID, PARFUM, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CI 77891, CI 14700, CI 77499, CI 17200
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.