Home
Pastrues trupi
Love Nature
Love Nature Purifying Xhel dushi me çaj jeshil organik dhe kastravec

Përshkrim

Ky xhel dushi pastrues i shijshëm po shpërthen me aromën e freskët dhe pastruese të çajit jeshil dhe kastravecit. Formulimi i tij shkumues i bukur përmban ekstrakte organike natyrale, pa parabene apo silikone, dhe do ta lërë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e pastër! Formula është e balancuar me pH, e testuar dermatologjikisht dhe e biodegradueshme*. Nëse kjo nuk mjafton, shishja është bërë nga plastika 100% e ricikluar.

Masazhojeni në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni.

Ky xhel dushi përmban ekstrakte organike natyrale të çajit jeshil dhe kastravecit.


Ekstrakt natyral organik i çajit jeshil

Që nga Kina e lashtë, çaji jeshil është i famshëm për përfitimet e tij të shumta ushqyese dhe sot shijohet në të gjithë botën. I pasur me antioksidantë dhe lëndë ushqyese të fuqishme, ai gjithashtu ndihmon për të sjellë veti të mrekullueshme pastruese në këtë gamë të Love Nature.


Ekstrakt organik natyral i kastravecit

Të gjithë e dinë se kastravecat kanë një përmbajtje të lartë uji, gjë që e ndihmon lëkurën të ndihet e hidratuar. Por jo shumë e kuptojnë se ato përmbajnë një sërë mineralesh, aminoacide dhe acide yndyrore që ndihmojnë në freskimin, pastrimin dhe pastrimin e lëkurës. Nuk është çudi që ne i duam ata!

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM SALICYLATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, LINALOOL, SODIUM CITRATE, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, CI 61570, CI 19140
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.