Home
Sapun
Love Nature
Love Nature Purifying Sapun me çaj jeshil organik dhe kastravec

Përshkrim

Shijoni pastërtinë e natyrës me një sapun të pasuruar me ekstrakte organike natyrale të çajit jeshil dhe kastravecit. Formuluar me aftësi shtesë pastrimi për të siguruar që lëkura juaj të ndihet e pastruar dhe e pastër, dhe me një aromë të freskët të freskët. Me përbërës 98% me origjinë natyrale dhe një formulë të biodegradueshme*.

Masazhojeni në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni.

Ky xhel dushi përmban ekstrakte organike natyrale të çajit jeshil dhe kastravecit.


Ekstrakt natyral organik i çajit jeshil

Që nga Kina e lashtë, çaji jeshil është i famshëm për përfitimet e tij të shumta ushqyese dhe sot shijohet në të gjithë botën. I pasur me antioksidantë dhe lëndë ushqyese të fuqishme, ai gjithashtu ndihmon për të sjellë veti të mrekullueshme pastruese në këtë gamë të Love Nature.


Ekstrakt organik natyral i kastravecit

Të gjithë e dinë se kastravecat kanë një përmbajtje të lartë uji, gjë që e ndihmon lëkurën të ndihet e hidratuar. Por jo shumë e kuptojnë se ato përmbajnë një sërë mineralesh, aminoacide dhe acide yndyrore që ndihmojnë në freskimin, pastrimin dhe pastrimin e lëkurës. Nuk është çudi që ne i duam ata!

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, GLYCERIN, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LINALOOL, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, CI 77891, CI 47005, CI 74160, CI 74260
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.