Home
Deodorantet
Activelle
Activelle Invisible Fresh anti-perspirant deodorant

Përshkrim

Deodoranti kundër djersitjes me teknologjinë ActiBoost ofron mbrojtje të menjëhershme që zgjat 48 orë, për një ndjenjë të freskët të pastër gjatë gjithë ditës. Me një aromë delikate të pastër dhe një formulim të lehtë e kremoz që i lë nënsqetullat tuaja të lëmuara dhe të mbrojtura, Activelle Invisible Fresh është perfekt për jetën në lëvizje: tharje e shpejtë dhe mbrojtje e menjëhershme – pa lënë gjurmë.

Aplikojeni në sqetulla të pastra dhe të thata.

Përmban ActiBoost Technology, një zbulim inovativ i deodorantit që aktivizohet me lëvizje. Kapsulat e aromës ActiBoost shpërthen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë të aromës së freskët kur ju nevojitet më shumë.


Teknologjia Anti-White Marks siguron që të mos mbeten shenja, mbetje të dukshme ose njolla në veshje. Do të thotë se rrobat tuaja të bardha mbeten të bardha, dhe rrobat tuaja të zeza mbeten të zeza.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM, C12-13 ALKYL LACTATE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.