Home
Vaj për flokë
Love Nature
Love Nature Vaj i nxehtë për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos

Përshkrim

Ky trajtim flokësh jo i yndyrshëm dhe i lehtë me grurë organik natyral dhe vaj kokosi hidraton dhe kushtëzon flokët e thatë dhe të dëmtuar. Me përbërës 96% me origjinë natyrale, është i formuluar për të qenë i biodegradueshëm dhe pa silikone apo parabene.

Vendoseni tubin e pahapur në ujë të nxehtë për një minutë. Masazhoni përmbajtjen në flokë. Mund të përdoret si para-shampo.

Ekstrakt natyral organik i grurit

Proteina e grurit përmban "peptide mbrojtëse" që formojnë një mburojë mbrojtëse në sipërfaqen e flokëve - duke depërtuar në boshtin e flokëve për të ndihmuar në forcimin dhe mbrojtjen e flokëve të thatë dhe të dëmtuar.Vaj natyral organik i kokosit

Vaji i kokosit është i pasuruar me veti kondicioner dhe ushqyes, duke e bërë atë një zgjidhje perfekte për flokët e thatë dhe të dëmtuar.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, OLETH-20, PROPANEDIOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYQUATERNIUM-7, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, COCOS NUCIFERA OIL, SODIUM CITRATE, TRITICUM AESTIVUM LEAF EXTRACT, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE, TOCOPHEROL, PARFUM, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, COUMARIN, POTASSIUM SORBATE, CI 16035, CI 19140, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.