Home
Deodorantet
Activelle
Activelle Invisible Fresh anti-perspirant deodorant sprej

Përshkrim

Një sprej deodorant antidjersës që ofron mbrojtje të menjëhershme që zgjat 48 orë pa mbetje të dukshme në lëkurë apo rroba. Teknologjia inovative e aktivizuar me lëvizje ActiBoost jep shpërthime shtesë të një aromë të pastër dhe të freskët kur ju nevojitet më shumë. Duke e lënë lëkurën me një ndjesi të freskët, pa lënë gjurmë.

Përmban ActiBoost Technology, një zbulim inovativ i deodorantit që aktivizohet me lëvizje. Kapsulat e aromës ActiBoost shpërthen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë të aromës së freskët kur ju nevojitet më shumë.


Teknologjia Anti-White Marks siguron që të mos mbeten shenja, mbetje të dukshme ose njolla në veshje. Do të thotë se rrobat tuaja të bardha mbeten të bardha, dhe rrobat tuaja të zeza mbeten të zeza.

Të gjithë Përbërësit
BUTANE, AQUA, ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE, GLYCERIN, DIMETHICONE, PARFUM, ISOBUTANE, PROPANE, TRIETHYL CITRATE, DIISOPROPYL SEBACATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, MENTHA PIPERITA OIL, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.