Home
Maska për flokë
Love Nature
Love Nature Maskë për pastrimin e flokëve me papaja organike

Përshkrim

Një maskë smoothie e pasur dhe kremoze e flokëve me ekstrakt natyral papaja, e krijuar për të ndihmuar në riparimin dhe ushqyerjen e flokëve të dëmtuar. Me përbërës 96% me origjinë natyrale, formula si smoothie shkrihet në flokë me aplikim. Formuluar për të qenë i biodegradueshëm, pa silikone apo parabene.

Masazhojeni në flokët tuaj të lagur dhe lëreni për 5 minuta. Shpëlajeni.

Ekstrakt natyral organik i papajës

Të pasura me sheqerna, minerale dhe vitamina C dhe B, papaja ndihmon në hidratimin, zbutjen, gjendjen dhe riparimin e flokëve.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, CARICA PAPAYA FRUIT EXTRACT, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE, CITRIC ACID, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, POTASSIUM SORBATE, CI 16035, CI 19140, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.