Home
Pudra të lëngshme
Giordani Gold
GG Age Defying pudër e lëngshme

Përshkrim

Një themel hibrid me shumë përfitime, lëkurë dhe përbërje, i forcuar me forcimin e Serumit PreBiotic dhe qetësimin e Ekstraktit të Luleve Lotus. Serumi Prebiotik i Oriflame ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lagështisë së lëkurës për një lëkurë më të butë, dhe përmirëson strukturën e lëkurës.


Mbulim i ndërtueshëm, mesatar dhe i plotë që zgjat deri në 8 orë dhe zvogëlon shenjat e dukshme të kohës. E barazon tonin e lëkurës dhe fsheh papërsosmëritë. Rezultati është një përfundim natyral, me vesë që reflekton dritën, kështu që lëkura juaj duket rinore.


  • Hapi 1 - Pastroni dhe thani plotësisht lëkurën tuaj para aplikimit.
  • Hapi 2 - Vendosni një sasi të produktit të vogël nëpër faqet, ballin, hundën dhe mjekrën.
  • Hapi 3 - Duke përdorur këshilla të pastra për gishtat, masazhoni butësisht bazën në të gjithë lëkurën tuaj derisa çehreja juaj të duket e barabartë, e ekuilibruar dhe të ndihet e butë dhe e lehtë në prekje.
  • Hapi 4 - Përsëritni fushat e synuara për një mbulim edhe më të lartë.

Serumi Prebiotik i Giordani Gold ka origjinën në një ekosistem detar natyror dhe punon për të forcuar barrierën e lëkurës duke optimizuar cilësinë e qelizave të lëkurës dhe duke përforcuar strukturën e barrierës së lëkurës.


I mbushur me Ekstrakt Natyral të Luleve të Luleve, ndihmon në krijimin e një strukture të butë të butë dhe nxit ushqimin dhe mirëqenien e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, DIISOPROPYL ADIPATE, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, SODIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, SILICA, CAPRYLYL GLYCOL, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINA, DISODIUM EDTA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, STEARIC ACID, PARFUM, PHENETHYL ALCOHOL, SACCHARIDE ISOMERATE, GLYCERIN, BHT, NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.