Home
Kujdesi i duarve
Love Nature
Love Nature Krem ushqyes për duar me vaj organik kokosi

Përshkrim

Lëreni mirësinë e natyrës të ushqejë dhe të qetësojë duart tuaja të etura me tekstura të pasura dhe kremoze. I mbushur me vaj kokosi organik për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës. Përzierja super kondicioner ushqen lëkurën e thatë dhe lë një barrierë mbrojtëse në lëkurë. Një teksturë bukur e pasur që zgjat për 48 orë me një aromë të parezistueshme kokosi. Me 97% përbërës me origjinë natyrale dhe një tub të bërë nga 43% plastikë e ricikluar.
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE SE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, COCOS NUCIFERA OIL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, CITRONELLOL, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, CI 19140, CI 16035, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.