Home
Kujdesi i duarve
Love Nature
Love Nature Krem freskues për duar me grejpfrut organik rozë

Përshkrim

Ushqyerja Nga Natyra

Lëreni mirësinë e natyrës të hidratojë dhe të qetësojë duart tuaja të etura. I mbushur me grejpfrut organik rozë për të mbrojtur dhe rifreskuar lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës. I mban duart tuaja të buta dhe të zhdërvjellta dhe ndihmon në mbështetjen e barrierës së lëkurës. I mbushur me nota freskuese të grejpfrutit të shijshëm rozë. Teksturë e lehtë dhe që përthithet shpejt për 24 orë hidratim. Me 97% përbërës me origjinë natyrale dhe një tub i bërë nga 43% plastikë e ricikluar.

Aplikojeni në të gjitha duart dhe thonjtë dhe masazhojeni në lëkurë.

Grejpfrut organik rozë i pasur me vitaminë C – qetëson dhe freskon me një aromë frutash të parezistueshme.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PERSEA GRATISSIMA OIL, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRUS GRANDIS FRUIT EXTRACT, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 15985, CI 16035
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.