Home
Shampo
Love Nature
Love Nature Shampon për flokë të yndyrshëm me limon organik dhe nenexhik

Përshkrim

Jepini flokëve tuaj një trajtim pastrues dhe pastrues me këtë shampo që përmban ekstrakte organike natyrale limoni dhe nenexhik. I formuluar posaçërisht për flokë të yndyrshëm, ky kombinim me aromë të freskët ndihmon në pastrimin e flokëve, duke i lënë ato të ndjehen të freskët dhe jo të yndyrshëm. Formuluar për të qenë i biodegradueshëm dhe pa silikone dhe parabene. Shishe plastike 100% e ricikluar.

Aplikojeni në flokë të lagur. Lyejeni shkumën në një shkumë të butë dhe shpëlajeni tërësisht. Për rezultate më të mira përdorni së bashku me kondicionerin.

Ekstrakti organik i limonit

Vaji i limonit përmban acide frutash, të njohura për vetitë e tyre antioksiduese dhe hidratuese, dhe ndihmon në pastrimin dhe zbutjen e flokëve duke hequr akumulimet që mund t'i rëndojnë ato.


Ekstrakt organik i mentes

Nenexhiku është një barishte e freskët rigjallëruese që njihet për veprimin e saj natyral pastrues për shkak të vetive antibakteriale. Ndihmon në rigjallërimin e flokëve të yndyrshëm duke promovuar flokë të fortë të shëndetshëm.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, CITRUS LIMON JUICE, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, LAURETH-3, CITRIC ACID, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 15510
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.