Home
Serum & përforcues
Waunt
Serumi Waunt Go Glow Hydro Boost

Përshkrim

Jepini vetes një shkëlqim me këtë serum të menjëhershëm që rrit shkëlqimin që hidraton, perfeksionon dhe zbut strukturën e pabarabartë të lëkurës.

RRITJA E SHKELQIMIT

Contains illuminating pearls that blend with serum to provide skin with a light-catching, luminous skin finish.


PËRMIRËSUES LËKURE

Ndihmon në zbutjen e strukturës së pabarabartë të lëkurës dhe fsheh defektet për një pamje natyrale pa make-up.


HIDRATON INTENSIVISHT

Formula luksoze është e mbushur me hidratues që mbajnë lagështi dhe Teknologji HydroSphere për të siguruar hidratim të menjëhershëm, të thellë dhe afatgjatë të vërtetuar klinikisht, dhe për të siguruar që shkëlqimi i lëkurës suaj të vijë nga brenda po aq sa nga jashtë!


TEKSTURË

Xhel-serum i tejdukshëm, që mban ujin, me perla bronzi për rruaza delikate me efekt retushues të lëkurës që shkrihen në lëkurën tuaj pas aplikimit. Tekstura formon një film të ngjashëm me magnetin që përqafon lagështinë gjatë gjithë ditës.


QASJE E BALANCUR NDAJ FORMULACIONIT DHE PAKETIMIT

•Ekstrakti ynë i lisit merret nga lisat e pemëve të dushkut të kultivuara organikisht në Francë.

•Enzima e shegës prodhohet me përgjegjësi duke e nxjerrë atë nga tuli i papërdorur i frutave nga prodhimi i lëngjeve.

•Paketë e gjelbër: 25% shishe qelqi e ricikluar pas konsumit.

•Formuluar pa parabene, vaj mineral dhe SLS.


VEGAN

Ky formulim është krijuar me përbërës të aprovuar vegan dhe është

regjistruar me The Vegan Society™.


I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Ky është një produkt unisex i projektuar me rruaza të tonifikuara universale që retushojnë dhe perfeksionojnë të gjitha tonet e lëkurës dhe llojet e lëkurës, dhe është gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Kur: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje para hidratuesit.

Si: Shpërndani 1-2 pika për të pastruar duart dhe fërkoni butësisht në lëkurë dhe qafë derisa të përthithet plotësisht, duke shmangur zonën e syve.

Këshillë për të shkelqyer: Për një shkëlqim të ngarkuar me hidra, ndiqni kremin Water Burst Day Dewy Gel-Cream dhe përfundoni me Wake Up Like This Skin Retoucher.
Teknologjia e hidrosferës është një teknologji e shuarjes së lëkurës e krijuar për t'i dhënë lëkurës hidratim të menjëhershëm, të thellë dhe afatgjatë si nga brenda ashtu edhe nga jashtë.

•Karakteristikat si sfungjeri i kësaj teknologjie ofrojnë hidratim me çlirim të ngadaltë, të provuar klinikisht dhe afatgjatë

Nga brenda: It helps to strengthen the skin barrier to reduce water loss.

Nga jashtë: Lëshon ngadalë lagështinë dhe mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.


Lisi

Lisi ka veti intensive antioksidante që ndihmojnë lëkurën të përshtatet me mjedisin e saj duke e mbrojtur atë nga agresorët mjedisorë dhe dëmtimet nga radikalet e lira. Ai gjithashtu përmban karbohidrate për kondicionimin e lëkurës që ndihmojnë në rritjen e hidratimit.


Enzima e shegës

Një enzimë frutash që eksfolon qelizat e vdekura të lëkurës që mund ta bëjnë lëkurën të duket e shurdhër dhe promovon lëkurën me shkëlqim dhe të lëmuar. Ndihmon gjithashtu për të përshpejtuar rinovimin qelizor me një performancë eksfolimi të krahasueshme me Alfa Hydroksi Acid.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, PROPYLENE GLYCOL, LACTOBACILLUS/PUNICA GRANATUM FRUIT FERMENT EXTRACT, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, ALCOHOL DENAT., POPULUS TREMULOIDES BARK EXTRACT, QUERCUS PETRAEA FRUIT EXTRACT, PENTYLENE GLYCOL, LACTOCOCCUS FERMENT EXTRACT, LACTOBACILLUS/BRASSICA NIGRA SEED FERMENT EXTRACT, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, MICA, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM HYDROXIDE, POLYQUATERNIUM-39, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, AMYLOPECTIN, CALCIUM LACTATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CI 77891, CI 77491
Waunt nuk është vetëm kujdesi i rregullt për lëkurën, por ju ofron më të mirën e kujdesit të lëkurës me përmirësime që ju japin pamje të përsosur si me make-up kur në të vërtet jeni pa make-up. Hidratues, efektet e make-up-it, mbushje dhe shkëlqim, formulime vegane dhe tekstura argëtuese transformuese, gama e Waunt do t'ju japë një përvojë unike të kujdesit për lëkurën me rezultate të përsosura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.