Home
Shampo
Love Nature
Shampo Love Nature 2-në-1 për të gjitha llojet e flokëve me vaj organik avokadoje dhe kamomil

Përshkrim

Ky shampo kremoze 2-në-1 me vaj natyral organik avokadoje dhe ekstrakte kamomili pastron butësisht dhe rregullon flokët në një hap të vetëm. Ndihmon që flokët të ndjehen të ushqyer dhe të duken me shkëlqim. I formuluar për të qenë i biodegradueshëm dhe pa silikone dhe paraben. Paketuar në shishe plastike 100% të ricikluara.
Vaj natyral organik dhe avokados

Vaji i avokados është i njohur për përfitimet e tij të mahnitshme ushqyese dhe kondicioner që zbutin dhe hidratojnë flokët.


Ekstrakt organik natyral i kamomilit

Kamomili përdoret për të qetësuar lëkurën e kokës dhe për të qetësuar flokët. Ndihmon për të zbutur dhe rimbushur të gjitha llojet e flokëve për një pamje të bukur të shëndetshme.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, ORYZA SATIVA EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, PERSEA GRATISSIMA OIL, SALIX ALBA BARK EXTRACT, COCO-GLUCOSIDE, LAURETH-3, GLYCOL DISTEARATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM CITRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CI 19140, CI 16035, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.