Home
Lajner për sy
OnColour
OnColour Perfect Duo Laps për sy

Përshkrim

Është e lehtë të krijoni pamje të reja të mrekullueshme me lapsat e syve OnColour Duo. Çdo laps me dy majë vjen në një kombinim nuancash në modë dhe mund të përdoret si një astar kohl ose i njollosur dhe i përzier për një pamje të plotë të syve.


E butë dhe e mëndafshtë dhe me vitaminë E, formula është e lehtë për t'u aplikuar dhe e rehatshme për t'u vendosur.

Zgjidhni më shumë se një për të përzier dhe përputhur midis nuancave të shndritshme dhe mat për të krijuar pamje të ndryshme.

MICA, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA, C20-24 ALKYL DIMETHICONE, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, TIN OXIDE, GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE, LECITHIN, SORBITAN TRISTEARATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, +/-: CI 77499, CI 77891, CI 77007, CI 77491, CI 77742, CI 77492, CI 77510, CI 42090
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.