Home
Pastrues
Waunt
Waunt Level Up Butter Pastrues

Përshkrim

E pastroni lëkurën pa shtrëngim? Të kemi marrë! Ky pastrues shkrin lehtësisht make-up-in dhe papastërtitë me strukturën e tij transformuese gjalpë-vaj-qumësht, ndërsa hidraton lëkurën tuaj si një boss.


PASTRON ME BUTËSI

Formuluar pa surfaktantë për një eksperiencë ekstra të butë dhe të butë pastrimi.


SHKRIN MAKE UP & PAPASTËRTITË

Tekstura unike ngjitet në make-up, papastërtitë dhe papastërtitë, duke i mbajtur në mënyrë efektive ato derisa të shpëlahen.


HIDRATON INTENSIVISHT

Formula luksoze është e mbushur me hidratues që mbajnë lagështi dhe Teknologji Hidrosferë që i jep lëkurës tuaj hidratim të thellë dhe afatgjatë.


GJALPË TEKSTURË TRANSFORMUESE

Teksturë kremi e butë me gjalpë që kthehet në vaj kur masazhohet në lëkurë, më pas shndërrohet në një locion qumështi kur bie në kontakt me ujin. E lë lëkurën të ndjehet e butë dhe elastike pas shpëlarjes.


QASJE E BALANCUAR NDAJ FORMULIMIT DHE PAKETIMIT
  • Gjalpi ynë Cupuaçu është marrë me përgjegjësi nga Amazona braziliane.
  • Balsami Make-Up Melting është formuluar me shumë pak ujë në krahasim me pastruesit tradicionalë.
  • Paketa më e gjelbër: 45% tub plastik i ricikluar pas konsumit.
  • Formuluar pa parabene, alkool, vaj mineral dhe SLS.
VEGAN

Ky formulim është krijuar me përbërës të miratuar vegan dhe është i regjistruar në The Vegan Society™.


I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Ky është një produkt uniK i krijuar për të punuar në mënyrë efektive për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Kur: Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Si: Aplikoni një sasi sa rrushi në lëkurë të thatë. Përdorni majat e gishtave (të thatë) për të masazhuar fytyrën për 1-2 minuta. Shtoni ujë për të transformuar strukturën në qumësht pastrues, më pas shpëlajeni mirë. Shmangni zonën e syve.

Këshilla për shkëlqim: Përdorni si hap të parë një rutinë pastrimi të dyfishtë dhe për heqje të lehtë dhe të rehatshme, përdorni një leckë të butë dhe të lagur.
Teknologjia Hydrosphere është një teknologji për shuarjen e lëkurës, e krijuar për të mbushur lëkurën me hidratim të thellë si nga brenda ashtu edhe nga jashtë.

Karakteristikat si sfungjeri i kësaj teknologjie ofrojnë hidratim me çlirim të ngadaltë, të provuar klinikisht, që zgjat për 24 orë:

• Nga mbrenda : Ai forcon barrierën e lëkurës për të reduktuar humbjen e ujit.
• Nga jashtë: Krijon një film fshikëz që lëshon ngadalë lagështinë dhe mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.

Gjalpë Cupuaçu është një gjalpë hidratues i jashtëzakonshëm që hidraton lëkurën duke mbajtur ujin në lëkurë. Jo vetëm kaq, ai është gjithashtu i pasur me acid oleik që forcon barrierën e lëkurës.

Balsam për shkrirjen e make-up-it


Një formulim transformues nga gjalpi në vaj në qumësht pastrues që ngjitet në make-up, dhe papastërtitë, duke i hequr ato në mënyrë efektive me një lëvizje. Formuluar pa surfaktantë (agjentë pastrues që zakonisht gjenden në pastrues) duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë për lëkurën.

Të gjithë Përbërësit
ETHYLHEXYL PALMITATE, AQUA, GLYCERIN, BEHENETH-25, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER, SODIUM LEVULINATE, PENTYLENE GLYCOL, LACTOCOCCUS FERMENT EXTRACT, LACTOBACILLUS/BRASSICA NIGRA SEED FERMENT EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM POLYACRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, AMYLOPECTIN, CALCIUM LACTATE, XANTHAN GUM, BENZYL ALCOHOL, LEVULINIC ACID, PARFUM, DISODIUM EDTA, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035
Waunt nuk është vetëm kujdesi i rregullt për lëkurën, por ju ofron më të mirën e kujdesit të lëkurës me përmirësime që ju japin pamje të përsosur si me make-up kur në të vërtet jeni pa make-up. Hidratues, efektet e make-up-it, mbushje dhe shkëlqim, formulime vegane dhe tekstura argëtuese transformuese, gama e Waunt do t'ju japë një përvojë unike të kujdesit për lëkurën me rezultate të përsosura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.