Home
Serum & përforcues
Waunt
Waunt Smooth Cheeks Kremë toner i lëngshëm

Përshkrim

Jeni në lëkurë seriozisht të hidratuar dhe me shkëlqim? Ky krem ​​toner në formatin e mjegullës së fytyrës është një partner besnik në krim për një pamje plot vesë gjatë gjithë ditës! Spërkateni atë në fytyrën tuaj të të zhveshur, mbi make-up dhe në lëvizje për të rifreskuar lëkurën dhe për të rritur shkëlqimin.


ZBUTET DHE QETËSOHET MËNJËHERË

Pantenoli (Vitamina B5) ndihmon lëkurën tuaj të përmirësojë zenin e saj! Është i njohur për qetësimin dhe rimbushjen e lëkurës duke e bërë atë të ndjehet e butë dhe elastike.


INTENSIVISHT HIDRATON DHE RRIT SHKELQIMIN NATYRAL

Formula luksoze është e mbushur me hidratues që mbajnë lagështi, Teknologji Hidrosferë dhe Kompleks Skin-Zen që mbush lëkurën tuaj me hidratim të thellë dhe siguron që shkëlqimi i lëkurës suaj të vijë nga brenda po aq sa nga jashtë.


TEKSTURA

Mjegull freskuese që me një teksturë qumështi si krem, që ndihet e butë dhe jo ngjitëse në lëkurë dhe nuk njollos make-up. Ka pika me përmasa më të vogla se mjegullat e zakonshme të fytyrës dhe përthithet më lehtë në lëkurë.


QASJE E BALANCUR NDAJ FORMULIMEVE DHE PAKETIMEVE
  • Formuluar me një proces me energji të ulët.
  • Projektuar për t'u përdorur pa pambuk.
  • Paketa më e gjelbër: 50% shishe plastike e ricikluar pas konsumit.
  • Formuluar pa parabene, alkool, vaj mineral dhe SLS.

VEGAN

Ky formulim është krijuar me përbërës të miratuar vegan dhe është i regjistruar në The Vegan Society™.


I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Ky është një produkt unikat i krijuar për të gjitha tonet dhe llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Kur: Përdoreni sipas dëshirës gjatë gjithë ditës. Mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje para serumit si një esencë tonifikuese, në vend të serumit kur jeni në nxitim, si një mjegull përsosjes ose si një marrje e lehtë gjatë ditës.

Si: Mbajeni shishen 20 cm nga fytyra, mbyllni sytë dhe shpërndajeni mbi fytyrë dhe qafë.

Këshilla:


  • Për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, lyejeni duke e spërkatur lëkurën tuaj, duke e lënë të absorbohet dhe më pas përsërisni!
  • Blini dy - mbajeni një në banjën tuaj për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës dhe një në çantë kur jeni në lëvizje.
Teknologjia Hydrosphereështë një teknologji e shuarjes së lëkurës e krijuar për të mbushur lëkurën me hidratim të thellë si nga brenda ashtu edhe nga jashtë.

Veçoritë si sfungjeri i kësaj teknologjie ofrojnë hidratim me çlirim të ngadaltë, të provuar klinikisht, që zgjat për 24 orë:

  • Nga mbrenda: Forcon barrierën e lëkurës për të reduktuar humbjen e ujit.
  • Nga jashtë: Krijon një film fshikëz që lëshon ngadalë lagështinë dhe mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.

Kompleksi Skin-Zen

Kompleksi Skin-Zen është si një gllënjkë uji i freskët në një ditë të nxehtë - ai shuan menjëherë etjen e lëkurës tuaj me një spërkatje të shëndetshme hidratimi qetësues! Me propanediolin natyral, një hidratues që mban ujin, parandalon largimin e lagështirës. Përmban gjithashtu Panthenol (Vitaminë B5), e cila është e njohur për qetësimin dhe rimbushjen e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, PROPANEDIOL, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LACTOCOCCUS FERMENT EXTRACT, LACTOBACILLUS/BRASSICA NIGRA SEED FERMENT EXTRACT, CETEARYL ISONONANOATE, OLETH-20, PANTHENOL, CETEARETH-20, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARETH-12, CETYL PALMITATE, CITRIC ACID, AMYLOPECTIN, CALCIUM LACTATE, XANTHAN GUM, BENZYL ALCOHOL, DISODIUM EDTA, PARFUM, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, CI 14700, CI 15985
Waunt nuk është vetëm kujdesi i rregullt për lëkurën, por ju ofron më të mirën e kujdesit të lëkurës me përmirësime që ju japin pamje të përsosur si me make-up kur në të vërtet jeni pa make-up. Hidratues, efektet e make-up-it, mbushje dhe shkëlqim, formulime vegane dhe tekstura argëtuese transformuese, gama e Waunt do t'ju japë një përvojë unike të kujdesit për lëkurën me rezultate të përsosura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.