Home
Vaj Pastrues
Waunt
Waunt Plump Me Dry Oil Serum

Përshkrim

Merrni një shkëlqim të mrekullueshëm të artë me këtë vaj të thatë, i krijuar për të ushqyer, hidratuar dhe qetësuar, duke e lënë lëkurën me një efekt shkëlqimi të ndezur nga brenda!

NDRIÇIM I MENJËHERSHËM

Një përzierje e vajit të thatë, zbutësve dhe një shkëlqimi ultra të hollë të artë që krijon në çast një shkëlqim të bukur lëkure që bie në dritë.

USHQEN DHE QETËSON

Vaji i Algave Omega 9 me acid oleik rrit lëkurën tuaj me veti mbrojtëse dhe rimbushëse të lëkurës.

TEKSTURË JO E YNDYRSHME

Teksturë e lehtë nga vaji, absorbuese e shpejtë, për një shkëlqim të bukur të artë. Formula pa silikon ndihet si silikone të lëmuara dhe nuk lë një ndjenjë yndyre për shkak të zbutësve më të mirë në klasë.

QASJE E EKUILIBRUAR NDAJ FORMULIMIT DHE PAKETIMIT
  • Vaji i Algave Omega-9 merret me përgjegjësi në Brazil.
  • Procesi i prodhimit ka një gjurmë më të ulët të karbonit dhe përdor më pak ujë se shumica e vajrave më të mëdhenj me origjinë bimore.
  • Ambalazhim i bërë nga qelqi i ricikluar.
VEGAN

Ky formulim është krijuar me përbërës të aprovuar vegan dhe është i regjistruar në Vegan Society™.

I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Ky është një produkt unikat i krijuar për të punuar në mënyrë efektive për të gjitha llojet, duke përfshirë lëkurën e yndyrshme* dhe lëkurën e ndjeshme.


*Testuar nga konsumatori

Kur: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, para kremit hidratues.
Si: Shkundni mirë, më pas shpërndani 3-5 pika në duar të pastra dhe lëreni të ngrohen në pëllëmbët e dorës përpara se të zbuten butësisht në fytyrë dhe qafë. Shmangni zonën e syve.
Këshilla për shkëlqim:
Lëkura e kombinuar në të yndyrshme:lëmoni 2-3 pika në fytyrë dhe qafë pas disa spërkatjesh nëse kremi tonik i lëngshëm 41375 Smooth Cheeks për një ndjesi të lehtë, freskuese dhe ushqyese.
Lëkurë e thatë në shumë të thatë: lëmoni 2-3 pika në fytyrë dhe qafë menjëherë pas aplikimit të serumit tuaj të preferuar Waunt për të bllokuar lagështinë. (Gjithashtu funksionon për një rutinë me serum të dyfishtë K-Beauty).
Vaji i Algave Omega 9

Vaj mikroalgash që mbron lagështinë dhe rimbush lëkurën nga lëngu i kallamit të sheqerit dhe gështenjës me burim të qëndrueshëm. I mbushur me acid oleik që mund të ndihmojë në përmirësimin e mekanizmave të riparimit të lëkurës, përmirëson hidratimin dhe ndihmon në rritjen e prodhimit të kolagjenit dhe elastinës.


Vaj spërkatës për lëkurës

Një kombinim i vajit të algave Omega 9 i përzier me zbutës dhe krijon një vaj të thatë të lehtë me një fund të artë shkëlqyes për shkëlqim optimal. Ky kombinim unik ndihmon në sigurimin e ushqimit dhe hidratimit të lëkurës duke reduktuar humbjen e ujit.

Të gjithë Përbërësit
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DODECANE, DIISOPROPYL ADIPATE, TRIOLEIN, MICA, TOCOPHEROL, TIN OXIDE, VEGETABLE OIL, PARFUM, CI 77891, CI 77491
Waunt nuk është vetëm kujdesi i rregullt për lëkurën, por ju ofron më të mirën e kujdesit të lëkurës me përmirësime që ju japin pamje të përsosur si me make-up kur në të vërtet jeni pa make-up. Hidratues, efektet e make-up-it, mbushje dhe shkëlqim, formulime vegane dhe tekstura argëtuese transformuese, gama e Waunt do t'ju japë një përvojë unike të kujdesit për lëkurën me rezultate të përsosura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.