Home
Kremë për sy
Waunt
Waunt Oh That's Bright Stik për sy

Përshkrim

Bëjini sytë tuaj të ndezin me këtë shkop sysh ndriçues të menjëhershëm që ndihmon në zbehjen e rrathëve të errët, pavarësisht se sa të përgjumur dukeni!


E MBULON DHE DHE NDRIÇON LËKURËN

Subtly yet gorgeously highlights the eye contour with pearls and mattifying powders.


REDUKTON RRATHËT E ZINJ & LINJAT E RRUDHAVE

Kompleksi Bright Herb promovon mikroqarkullimin poshtë syve për të përmirësuar strukturën dhe shkëlqimin e lëkurës.


TEKSTURË E KADIFENJTË

Shkop kremoz me një teksturë luksoze prej kadifeje që rrëshqet pa probleme në lëkurë për të përgatitur dhe plotësuar zonën e syve.


QASJE E BALANCUR NDAJ FORMULIMEVE DHE PAKETIMEVE
  • Materiali mono, ju lutemi shikoni detajet lokale për riciklimin.
  • Formuluar pa parabene, vaj mineral dhe SLS.

VEGAN

Ky formulim është krijuar me përbërës të miratuar vegan dhe është i regjistruar në The Vegan Society™.


I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Ky është një produkt unikat i krijuar për të punuar në mënyrë efektive për të gjitha llojet, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Kur:Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje, menjëherë pas pastrimit.

Si:Hiqeni kapakun dhe aplikojeni në lëkurën e pastër dhe të thatë nën sy dhe masazhojeni butësisht nën zonën e syve dhe mbi harkun e vetullave ( nën vetullat). Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

Majë shkëlqimi:Nëse lëkura juaj po ndihet e thatë, struktura e ndërtueshme ju ndihmon të shtresoni sasinë e duhur për lëkurën tuaj.
Kompleksi Bright Herb

Një përzierje e bimëve që theksojnë lëkurën e frymëzuar nga Mjekësia Kineze, e njohur për nxitjen e qarkullimit të gjakut dhe përmirësimin e strukturës dhe shkëlqimit të lëkurës:

  • Vetitë pastruese nga jamballi dhe rizoma e kallamit
  • Angelica Kineze dhe Rrënja Dan-Shen që nxit mikroqarkullimin
  • Aftësi rimbushëse nga fruti i Macrocaprium.
  • Fuqitë ushqyese nga ekstrakti i rrënjës/lëvores së goji Berry
Të gjithë Përbërësit
COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, KAOLIN, DIMETHICONE, SYNTHETIC WAX, SILICA, ISONONYL ISONONANOATE, BUTYLENE GLYCOL, JOJOBA ESTERS, PENTAERYTHRITYL TETRABEHENATE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CETYL ETHYLHEXANOATE, SQUALANE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, HELIANTHUS ANNUUS SEED WAX, BORON NITRIDE, PHRAGMITES COMMUNIS EXTRACT, GLYCYRRHIZA URALENSIS ROOT EXTRACT, ACACIA DECURRENS FLOWER WAX, ANGELICA POLYMORPHA SINENSIS ROOT EXTRACT, CORNUS OFFICINALIS FRUIT EXTRACT, LYCIUM CHINENSE ROOT EXTRACT, SALVIA MILTIORRHIZA ROOT EXTRACT, AQUA, CAPRYLYL GLYCOL, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, TOCOPHERYL ACETATE, BISABOLOL, MICA, POLYGLYCERIN-3, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, TOCOPHEROL, TIN OXIDE, CI 77891, CI 16035
Waunt nuk është vetëm kujdesi i rregullt për lëkurën, por ju ofron më të mirën e kujdesit të lëkurës me përmirësime që ju japin pamje të përsosur si me make-up kur në të vërtet jeni pa make-up. Hidratues, efektet e make-up-it, mbushje dhe shkëlqim, formulime vegane dhe tekstura argëtuese transformuese, gama e Waunt do t'ju japë një përvojë unike të kujdesit për lëkurën me rezultate të përsosura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.