Home
Sapun
Essense&Co.
Essense&Co. pastruess për duart dhe trupin me kumbulla dhe mirrë

Përshkrim

Lëreni aromën joshëse të kumbullës dhe mirrës të mbetet në duart tuaja gjatë gjithë ditës me këtë larës delikate dhe hidratuese të duarve dhe trupit, të mbushur me vajra esencialë natyralë për të rigjallëruar lëkurën tuaj.

Shkumoni dhe shpëlajeni.

Myrrh

Myrrh është një nga aromat më mitike të historisë, e veshur si parfum nga mbretërit dhe e përdorur për ritet fetare që nga kohërat e Egjiptit të Lashtë. I nxjerrë nga rrëshira e lëvores së mirrës, vaji esencial ka një aromë të ngrohtë dhe është i njohur për veprime antibakteriale dhe rigjallëruese.


Kumbulla

Ky frut i butë dhe me lëng është i pasur me përbërës që dihet se mbrojnë lëkurën tuaj nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ, si dhe për përfitime anti-inflamatore.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT, VETIVERIA ZIZANOIDES ROOT OIL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 42090, CI 60730
Duke kombinuar vajrat esencialë natyralë të cilësisë më të mirë, parfumet premium, teksturat luksoze dhe paketimin elegant, Essence & Co është kënaqësi e pastër. Zbuloni një koleksion të ri të mbushur me kombinimin sensual të lulekuqes dhe vaniljes. Një kënaqësi për lëkurën dhe shqisat.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.