Home
Hidratues trupi
Essense&Co.
Essense&Co. Losion për duart dhe trupin me kumbulla dhe mirrë

Përshkrim

I mbushur me vajra esencialë natyralë të njohur për veprimet e tyre zbutëse dhe zbutëse, ky locion hidratues është krijuar për t'u përthithur shpejt, duke lënë aromën e ëmbël qiellore të kumbullës dhe mirrës të qëndrojë në lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës.

Masazhojeni butësisht në të gjithë duart dhe trupin.

Myrrh

Myrrh është një nga aromat më mitike të historisë, e veshur si parfum nga mbretërit dhe e përdorur për ritet fetare që nga kohërat e Egjiptit të Lashtë. I nxjerrë nga rrëshira e lëvores së mirrës, vaji esencial ka një aromë të ngrohtë dhe është i njohur për veprime antibakteriale dhe rigjallëruese.

Kumbulla

Ky frut i butë dhe me lëng është i pasur me përbërës që dihet se mbrojnë lëkurën tuaj nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ, si dhe për përfitime anti-inflamatore.


Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT, VETIVERIA ZIZANOIDES ROOT OIL, CITRIC ACID, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, BENZYL BENZOATE, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 42090
Duke kombinuar vajrat esencialë natyralë të cilësisë më të mirë, parfumet premium, teksturat luksoze dhe paketimin elegant, Essence & Co është kënaqësi e pastër. Zbuloni një koleksion të ri të mbushur me kombinimin sensual të lulekuqes dhe vaniljes. Një kënaqësi për lëkurën dhe shqisat.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.